Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 27.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3838782407468 |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5 х 56 х 59.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 88.3 х 58.1 х 59.3 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 2 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Холодильник 2 лотки для яєць Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм холодильної камери | 133 л |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Лінія дизайну (серія) | Primary Line |
| Особенности | Зона свіжості;Перевішування дверей |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/2 шт |
| Расположение морозильной камеры | Без морозильной камеры |
| Ручки | Барні вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 113 кВт*рік |
| Серия | Primary |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





