З Grunhelm DDH-N177D91-X , холодильником Side by Side, оснащеним технологією No Frost, ваше повсякденне життя стане простіше. Завдяки продуманому розташуванню полиць та додаткового обладнання, ви зможете зручно зберігати всі свої улюблені продукти, не турбуючись про безлад та нестачу місця.
Система батьківського замку Grunhelm DDH-N177D91-X запобігатиме випадковій зміні налаштувань, дозволяючи вам насолоджуватися обладнанням з низьким енергоспоживанням. Виберіть пристрій, який не тільки практичний, але і має стильний дизайн.
ECO-режим Grunhelm DDH-N177D91-X дозволяє холодильнику споживати менше енергії, підтримуючи відповідну температуру в градусах цельсію, що дозволяє заощадити на рахунках та забезпечити правильне зберігання ваших продуктів.
Варіант охолодження та заморозки СУПЕР дозволить Grunhelm DDH-N177D91-X відповідним чином знизити температуру пристрою, що прискорить процес охолодження та заморожування різних продуктів – м'яса, овочів та фруктів. Клас енергоспоживання А+ гарантує ефективну роботу за мінімального енергоспоживання, що важливо для людей, які дбають про енергозбереження.
Завдяки системі NoFrost, ви з Grunhelm DDH-N177D91-X зможете назавжди забути про розморожування. Система NoFrost захищає холодильник не тільки від зледеніння, але й позбавляє необхідності розморожувати його вручну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Особенности | Перевешивание дверей |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 69900012762280 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 год год |
| Вага в упаковці | 89 кг кг |
| Вес | 82 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 91 x 59 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 186 x 97 x 63 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 7 шт шт |
| Загальний об'єм холодильника | 436 л |
| Климатический класс | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Комплектация | Холодильник, Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 145 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт шт |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/8 |
| Расположение морозильной камеры | Збоку |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 356 кВт-год кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Обычный |
| Уровень шума | 43 дб дБ |
| Холодоагент | R600a/0.049 кг |
| Цвет | Серый |
- Цена: 2 ₴











