Морозильна камера Liebherr FNe 5006 Pure від бренду Liebherr з серії Pure є ідеальним рішенням для тих, хто шукає ефективність та надійність у зберіганні продуктів. Загальний об'єм цієї моделі становить від 256 до 308 літрів, що забезпечує достатньо простору для розміщення продуктів. Її корисний об'єм досягає 232 літрів, а завдяки інверторному компресору Inverter Compressor ця камера відрізняється високою енергоефективністю з класом енергоспоживання A+.
Морозильна камера Liebherr FNe 5006 Pure оснащена технологією No Frost, яка запобігає утворенню льоду всередині камери. Вона має можливість роботи в неопалювальних приміщеннях до -15°C, що робить її ідеальною для використання в різних умовах. Для зручності користування передбачені функції, такі як AutoClose, SuperFrost, PartyMode, EnergySaver, SabbathMode, а також можливість перевішування дверцят. Вона також оснащена Touch & Swipe дисплеєм для простого управління.
Камера має 6 висувних ящиків і 6 полиць/секцій для зберігання продуктів. Її конструкція передбачає наявність VarioSpace для гнучкого використання простору. Система FrostProtect захищає від впливу низьких температур, а технологія BluPerformance забезпечує ефективне охолодження. Вбудований SpaceBox забезпечує додатковий простір для зберігання великих продуктів, а Alarm сигналізує про відкриті дверцята або несправності.
Морозильна камера Liebherr FNe 5006 Pure має висоту 165.5 см, ширину 59.7 см і глибину 67.5 см. Її річне споживання електроенергії складає 296 кВт*год, а потужність заморожування досягає 16 кг/24 ч. Автономне збереження холоду забезпечується протягом 14 годин, що гарантує збереження продуктів навіть у випадку відключення електроенергії.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Общий объем | 279 л |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 49.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4016803130390 |
| Автономное сохранение холода | 14 год |
| Блок керування | Всередині |
| Вага в упаковці | 53.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 165.5 x 59.7 x 67.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 172.7 x 61.5 x 76.7 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 67.5 |
| Дисплей | РК-дисплей |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість полиць/секцій | 6 |
| Кількість ящиків/кошиків | 6 |
| Полезный объем | 232 |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Річні витрати електроенергії | 296 кВт*рік |
| Серия | Pure |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R 600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина, см | 59.7 |
- Цена: 3 ₴











