Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heinner |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5949494008824 |
| Вага в упаковці | 42 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 х 54.5 х 55.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 146.9 х 57.5 х 59 см |
| Гарантія | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 206 л |
| Климатический класс | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 37 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 169 л |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Перевішування дверей;Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 3 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 172 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴






