Холодильник Grunhelm MDH-N180D80-X - це ідеальне рішення для великої родини. Цей пристрій типу Multi-door забезпечує збереження улюблених уподобань у вашому житті! Запахи між холодильною та морозильною камерами не перемішуються, а всередині не утворюється іній або конденсат. Завдяки рівномірному охолодженню кожного куточка ваші продукти завжди залишаються свіжими та смачними. Продумане розташування полиць дозволяє зручно зберігати всі ваші улюблені продукти, не турбуючись про безлад і нестачу місця.
Система батьківського замку Grunhelm MDH-N180D80-X запобігатиме випадковій зміні налаштувань, дозволяючи вам насолоджуватися обладнанням з низьким енергоспоживанням. Цей пристрій не тільки практичний, але і має стильний дизайн.
ECO-режим Grunhelm MDH-N180D80-X дозволяє холодильнику споживати менше енергії, підтримуючи відповідну температуру в градусах Цельсію, що дозволяє заощадити на рахунках та забезпечити правильне зберігання ваших продуктів.
Варіант охолодження та заморожування СУПЕР дозволяє Grunhelm MDH-N180D80-X відповідним чином знизити температуру пристрою, що прискорює процес охолодження та заморожування різних продуктів - м'яса, овочів та фруктів. Клас енергоспоживання А+ гарантує ефективну роботу за мінімального енергоспоживання, що важливо для людей, які дбають про енергоощадження.
Завдяки системі NoFrost, ви зможете назавжди забути про розморожування. Система NoFrost захищає Grunhelm MDH-N180D80-X не тільки від зледеніння, але й позбавляє необхідності розморожувати його вручну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Многодверный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 69900012762660 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 год год |
| Вага в упаковці | 87 кг кг |
| Вес | 79 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 180 x 79.5 x 63 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.5 x 86 x 66.5 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт шт |
| Загальний об'єм холодильника | 362 л |
| Климатический класс | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Комплектация | Холодильник, Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 125 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 237 л л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт шт |
| Особенности | Захист від дітей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло/3 |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 357 кВт-год кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Обычный |
| Уровень шума | 43 дб дБ |
| Холодоагент | R600a/0.049 кг |
| Цвет | Серый |
- Цена: 3 ₴











