Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Многодверный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 97.51 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903151065537 |
| Вага в упаковці | 104,75 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 190 х 90.5 х 60 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 199.3 x 97.5 x 66 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 6 шт |
| Додаткові характеристики | Функції Eco, Holiday, Super Можливість інтеграції з кухнею Сучасний кольоровий LCD сенсорний дисплей Зона змінної температури Система охолодження: Multi-Flow Ящик із регульованою зоною вологості Технологія Smart Sensors Індикатор частоти відчинення дверей |
| Загальний об'єм холодильника | 505 л |
| Климатический класс | N (від +16 до +32 C);SN (від +10 до +32 C);ST (від +18 до + 38 С) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 156 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 349 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Нульова камера;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 312 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Графит |
Информация для заказа
- Цена: 4 ₴











