Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 47 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903151046352 |
| Вага в упаковці | 51 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 167 x 54.5 x 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 171 x 58 x 59 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 267 л |
| Климатический класс | N (від +16 до +32 C);SN (від +10 до +32 C);ST (від +18 до + 38 С) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 52 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 195 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Зона свіжості;Нульова камера;Перевішування дверей |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 196 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електромеханічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 2 ₴





