Усередині холодильника MPM 125-CZ-11/Е ви знайдете дві практичні полиці, які можна встановити на будь-якій висоті, і практичний висувний контейнер для зберігання фруктів і овочів. На дверях холодильника монтуються три відділення, полиці для пляшок і дрібних продуктів.
Морозильна камера холодильника розташована у верхній частині і містить два відсіки.
Дверцята холодильника можуть бути встановлені з правого або лівого боку пристрою. Завдяки цьому ви легко підлаштуєте ергономіку обладнання під свою кухню.
Холодильник має термостат, який контролює температуру всередині холодильника, його можна встановити на один із семи рівнів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | F |
| Количество компрессоров | 1 |
| Особенности | Перевешивание дверей |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 28 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903151040381 |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 115 x 48 x 53 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 122 x 51 x 55 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 129 л |
| Климатический класс | N (від +16 до +32 C) |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 28 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 89 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 2 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 206 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





