Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Класс энергопотребления | E |
| Количество компрессоров | 1 |
| Особенности | Перевешивание дверей |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901308015497 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 8 год |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 143 x 55 x 56 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 150 x 58 x 59 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 216 л |
| Климатический класс | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 52 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 145 л |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 199 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 15 478 ₴











