Тип холодильника: Двокамерний
Загальний об'єм холодильника: 502 л
Клас енергоспоживання: A++
Система розморожування холодильної камери: Динамічна (крапельна)
Габарити (ВхШхГ): 201.5 x 74.7 x 67.5 см
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна виробник товару | Болгарія |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Загальний об'єм холодильника | 502 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 346 л |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | Морозильне відділення |
| Корисний об'єм морозильної камери | 128 л |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Тип керування | Електронне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Нижнє |
| Дисплей | Є |
| Тип компресора | Інверторний |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 308 кВт*рік |
| Кліматичний клас | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Холодоагент | R600a |
| Рівень шуму | 37 дБ |
| Особливості | Змінний ущільнювач дверей Підтримка технології SmartDevice Функції та режими: SuperCool SuperFrost SabbathMode PartyMode EnergySaver Зона свіжості з регулюванням вологості EasyFresh Система VarioSpace Технологія охолодження BluPerformance DuoCooling - два незалежні контури охолодження PowerCooling - динамічна система охолодження холодильної камери Повітряний фільтр FreshAir "Суха" задня стінка Кольоровий сенсорний 2,4-дюймовий дисплей за дверима Поверхня дверей: SteelFinish, Захист від дітей, Зона свіжості, Перевішування дверей, Полиця для пляшок, Режим "Відпустка", Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 6 шт |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Полиця для пляшок | У дверях, Підвісна |
| Льодогенератор | З ручним наповненням |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Потужність заморожування | 16 кг/24 год |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 год |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 201.5 x 74.7 x 67.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 12.5 х 81.2 х 76.7 см |
| Вага | 95,9 кг |
| Вага в упаковці | 107,5 кг |
| Комплектація | Холодильник, Контейнер для яєць, Документація, Гарантійний талон, Форма для льоду |
| Висота, см | 201.5 |
| Ширина, см | 59.7 |
| Глибина, см | 67.5 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 24 рік год |
| Вага в упаковці | 107,5 кг кг |
| Вес | 95,9 кг кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 201.5 x 74.7 x 67.5 см см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 12.5 х 81.2 х 76.7 см см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт шт |
| Загальний об'єм холодильника | 502 л |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Холодильник, Контейнер для яєць, Документація, Гарантійний талон, Форма для льоду |
| Контейнер для овочів | 1 шт шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 128 л л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 346 л л |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт шт |
| Ледогенератор | С ручным наполнением |
| Полиця для пляшок | Підвісна;У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло, 6 шт |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 308 кВт*рік кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Уровень шума | 37 дБ дБ |
| Холодоагент | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 6 ₴











