Холодильник Liebherr - основні переваги:
- Змінний ущільнювач дверей
- Підтримка технології SmartDevice
- Сенсорний дисплей
- Функції та режими: SuperCool, SabbathMode, PartyMode, EnergySaver
- Зона свіжості з регулюванням вологості BioFresh
- Контейнери BioFresh на телескопічних напрямних
- Система VarioSpace
- PowerCooling - динамічна система охолодження холодильного відділення
- Повітряний фільтр FreshAir
- Сигналізація несправності
- Сигналізація відкритих дверей
- Ковзне кріплення дверей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 56.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4016803114338 |
| Вага в упаковці | 60.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 54 х 54.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182.9 х 55.5 х 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 319 л |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Холодильник Лоток для яєць Полка, що складається Підставка FlexCube |
| Контейнер для овочів | 3 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | Без морозильної камери л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/7 шт |
| Расположение морозильной камеры | Без морозильной камеры |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 x 56-57 x 55 см |
| Річні витрати електроенергії | 120 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | BioFresh;SmartDevice |
| Холодоагент | R 600a |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴











