Холодильник Liebherr поєднує в собі передові технології та стильний дизайн, забезпечуючи зручність і довговічність зберігання продуктів. Модель оснащена змінним ущільнювачем дверей, що продовжує термін служби пристрою та спрощує його обслуговування. Модуль SmartDevice дозволяє під'єднати холодильник до Wi-Fi та керувати налаштуваннями дистанційно, що особливо корисно для економії часу та контролю температури. Завдяки режимам SuperCool, SabbathMode, PartyMode, EnergySaver і HolidayMode, можна гнучко налаштувати холодильник під різні ситуації, будь то вечірка, відпустка або просто підтримка оптимального енергоспоживання.
Зона свіжості BioFresh з регулюванням вологості – це простір для довготривалого зберігання продуктів, де зберігаються їхні вітаміни та природний смак. Контейнери BioFresh, встановлені на телескопічних направляючих, зручно висуваються та закриваються плавно. Індивідуальне освітлення зони BioFresh, а також висувні ящики OpenStage дозволяють організувати простір усередині холодильника і швидко знаходити потрібні продукти. Система PowerCooling підтримує рівномірну температуру по всій камері, запобігаючи температурним коливанням. Повітряний фільтр FreshAir усуває неприємні запахи, а контурне освітлення PowerCooling забезпечує максимальний комфорт і видимість усіх відділень.
Особливу увагу приділено дизайну та якості матеріалів: задня стінка холодильної камери та внутрішня поверхня дверей виконані з чорної нержавіючої сталі BlackSteel із захисним покриттям SmartSteel, що не тільки виглядає стильно, але й стійке до подряпин. Система LightTower з двох боків холодильної камери рівномірно освітлює її, допомагаючи легко знаходити всі продукти. Притягувачі дверей SoftSystem забезпечують плавне закриття дверей навіть при повному наповненні, що робить холодильник ще більш зручним і безпечним. Керування відбувається за допомогою кольорового сенсорного дисплея на 2.4 дюйма, а також є сигналізація для контролю відкритих дверей та виявлення несправностей, що гарантує безпеку та довгий термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Однокамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 96.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4016803120957 |
| Вага в упаковці | 102.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 х 55.9 х 54.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 187.7 х 57.5 х 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Загальний об'єм холодильника | 321 л |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Холодильник Регульований лоток для яєць Контейнер для олії Органайзер FlexSystem |
| Контейнер для овочів | 3 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | Без морозильної камери л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 291 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Нульова камера;Перевішування дверей;Режим "Відпустка" |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/5 шт |
| Расположение морозильной камеры | Без морозильной камеры |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2-178.8 x 56-57 x 55 см |
| Річні витрати електроенергії | 87 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | BioFresh;SmartDevice |
| Холодоагент | R 600a |
| Цвет | Белый |
- Цена: 14 ₴









