Вбудований двокамерний холодильник Liebherr ICBNci 5663 Prime поєднує в собі технологічність та функціональність, що задовольняє високі вимоги сучасних користувачів. Його загальний об'єм становить 306 літрів, з яких 269 літрів належать до холодильного відділення, а 83 літри – до морозильної камери, розташованої знизу для зручного доступу до щоденних продуктів.
Модель оснащена фірмовими технологіями SmartDevice, BioFresh та DuoCooling, що дозволяють оптимально зберігати продукти і налаштовувати холодильник під свої потреби. Технологія DuoCooling забезпечує два незалежні контури охолодження, завдяки яким холодильна камера працює окремо від морозильника, що дозволяє зберігати аромати продуктів без їх змішування.
У холодильній камері є динамічна система охолодження PowerCooling, яка рівномірно розподіляє холодне повітря завдяки вентиляції. Зона свіжості BioFresh підтримує оптимальний рівень вологості, що зберігає фрукти, овочі та інші продукти свіжими тривалий час. В камері також є телескопічні направляючі для контейнерів BioFresh та система освітлення LightTower з LED-підсвічуванням з двох сторін, яка підкреслює внутрішній простір і забезпечує яскраве освітлення.
Цей холодильник має електронне управління з кольоровим сенсорним дисплеєм 2.4 дюйма, що дозволяє легко контролювати та налаштовувати різні режими. Модель підтримує функції SuperCool, SuperFrost, SabbathMode, PartyMode та EnergySaver, які призначені для швидкого охолодження, заморожування або економії енергії залежно від потреб.
Завдяки системі No Frost у морозильному відділенні, продукти не покриваються льодом, і розморожування не потрібно. Автоматичний генератор льоду дозволяє завжди мати лід під рукою, а контейнер VarioSafe та два контейнери VarioBox допомагають зручно зберігати дрібні продукти та аксесуари. Морозильна камера має три секції та підтримує швидке заморожування з потужністю 10 кг на добу і може зберігати холод автономно до 14 годин у разі вимкнення електроенергії.
З габаритами 193.8 x 55.9 x 54.6 см, модель Liebherr ICBNci 5663 Prime легко вписується у нішу для вбудовування розміром 194 - 195 x 56-57 x 55 см. Завдяки дверним доводчикам SoftSystem користування дверцятами є максимально плавним і комфортним. Клас енергоефективності A++ забезпечує економічне споживання енергії в 237 кВт·год на рік, що сприяє збереженню електроенергії, а низький рівень шуму у 35 дБ гарантує комфортну експлуатацію.
Холодильник Liebherr ICBNci 5663 Prime також оснащений складною полицею для зберігання великих предметів, регульованим лотком для яєць, контейнером для масла, контейнером VarioSafe та додатковими скляними полицями у морозильній камері, що створюють максимальну функціональність для зручного користування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 80.1 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4016803137450 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 14 год |
| Вага в упаковці | 83.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 193.8 x 55.9 x 54.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 199.6 x 57.2 x 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 306 л |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Регульований лоток для яєць Полиця, що складається Контейнер VarioSafe Два контейнери VarioBox Контейнер для олії Додаткові скляні полиці в морозильній камері |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 83 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 269 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Нульова камера;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/5 |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 194 - 195 x 56-57 x 55 см |
| Річні витрати електроенергії | 237 кВт*рік |
| Серия | Prime |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | BioFresh;DuoCooling;SmartDevice |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
- Цена: 10 ₴











