Вбудований двокамерний холодильник Liebherr ICNd 5133 Plus відзначається високим класом енергоефективності A++, що забезпечує щорічне споживання електроенергії в 209 кВт*год. Виконаний у білому кольорі, холодильник з інверторним компресором гарантує надійне та тихе функціонування на рівні 36 дБ, а також ефективне охолодження завдяки двом незалежним контурам DuoCooling. Його об'єм становить 273 л, з них корисний об'єм холодильного відділення складає 182 л, а морозильного - 67 л.
Модель Liebherr ICNd 5133 Plus оснащена системою No Frost у морозильному відділенні та динамічною системою розморожування в холодильній камері, що запобігає утворенню льоду і полегшує догляд. У холодильному відділенні передбачено 4 міцні скляні полиці та 3 дверні кошики, а також контейнер для овочів, що забезпечує збереження свіжості продуктів завдяки функції EasyFresh з можливістю регулювання вологості. Додатково, система PowerCooling рівномірно розподіляє прохолоду по всій холодильній камері.
Морозильне відділення з нижнім розташуванням має 3 секції для оптимальної організації простору, що дозволяє заморожувати до 10 кг продуктів на добу, зберігаючи холод автономно до 14 годин у разі відключення електроенергії. Вбудований льодогенератор IceMaker з ручним наповненням додає зручності у використанні. Спеціальний фільтр FreshAir у холодильнику підтримує свіжість повітря, а завдяки функціям SuperCool і SuperFrost можна швидко охолоджувати або заморожувати продукти.
Кліматичний клас SN-T дозволяє використовувати Liebherr ICNd 5133 Plus за температур від +10 до +43°C, а дверні доводчики SoftSystem гарантують плавне і безшумне закриття дверцят. Серед додаткових функцій присутні SabbathMode, HolidayMode і EnergySaver для економії енергії та налаштування під різні режими. Зручний сенсорний дисплей полегшує управління електронною системою холодильника, а система VarioSpace дозволяє максимально використовувати простір морозильної камери, забезпечуючи комфортне зберігання навіть великогабаритних продуктів.
Розміри Liebherr ICNd 5133 Plus у нішу для вбудовування становлять 177,2-178,8 х 56-57 х 55 см, що дозволяє гармонійно інтегрувати його в будь-який кухонний простір. Комплектація включає лоток для яєць, складану полицю, підставку для пляшок, контейнер VarioSafe, підставку FlexCube та додаткові скляні полки у морозильному відділенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liebherr |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 63.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4016803117551 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 14 год |
| Вага в упаковці | 67.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 177 x 55.9 x 54.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 182.9 x 57.2 x 62.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Загальний об'єм холодильника | 273 л |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Комплектация | Лоток для яєць Складна полиця Підставка для пляшок Контейнер VarioSafe Підставка FlexCube Додаткові скляні полиці в морозильній камері |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 67 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 182 л |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | С ручным наполнением |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиця для пляшок | У дверях |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 177.2 - 178.8 x 56-57 x 55 см |
| Річні витрати електроенергії | 209 кВт*рік |
| Серия | Plus |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Динамічна (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | DuoCooling;EasyFresh;SmartDevice |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
- Цена: 6 ₴











