Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Модель телефона | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 196 г |
| Высота | 163 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Память и процессор | |
| Процессор | Mediatek Helio G99 Ultra |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5500 мА*год |
| Безопасность | Розблокування за обличчям;Сканер відбитків пальців на екрані |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.3;NFC;Wi-Fi |
| Встроенная память | 256 ГБ |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 8 мм |
| Датчики | Акселерометр;Гіроскоп;Датчик наближення;Датчик освітлення |
| Количество ядер | 2+6 |
| Комбінований слот | Да |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал екрана | Скло (Gorilla Glass 5) |
| Операционная система | Android |
| Оснащение | Слот для картки пам'яті;Швидке заряджання |
| Основна камера | 108 + 2 + 2 Мп |
| Особенности корпуса | Безрамочный дисплей |
| Особливості основної камери | Автофокус |
| Особливості фронтальної камери | Одинарна |
| Разъемы | 3.5 мм (mini-Jack);USB Type-C |
| Роздільна здатність дисплея | 2400 x 1080 |
| Розміщення фронтальної камери | Виріз |
| Серія MediaTek | Helio G Series |
| Стандарт связи | 2G (GPRS/EDGE);3G (WCDMA/UMTS/HSPA);4G (LTE) |
| Тип ядра | Cortex-A76 (64bit) + Cortex-A55 (64bit) |
| Фронтальна камера | 20 Мп |
| Цвет | Purple |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2.2 + 2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 636 ₴











