Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Мощность | 0.3 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8590669222063 |
| Вбудований еквалайзер | Немає |
| Вес | 0.082 кг |
| Выходы | 1 х mini-jack (3.5 мм) Стерео |
| Габарити | 61 x 122 x 27 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон частот радіохвиль | FM: 87.5 – 107.9 МГц AM: 530 – 1600 кГц |
| Количество полос | 1 |
| Комплектация | Радіоприймач, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акустичних каналів | 1 |
| Налаштування радіохвилі | Механічна |
| Оснащение | З FM тюнером |
| Питание | Від батарейок |
| Підключення | Дротове |
| Тип | Радіоприймачі |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 399 ₴




