Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Вес | 24 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальная скорость | 35 км/ч |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8590669344673 |
| Інтелектуальний захист від | Захист від перегріву;Короткого замикання;Перенапруги |
| Аккумуляторная батарея | Li-ion, 15 А*год, 48 В |
| Водонепроницаемость | IP54 |
| Габарити упаковки | 52 x 120 x 58 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр колес | 10 дюйм |
| Запас ходу | 60 км |
| Зарядное устройство | Вхідна напруга 100-240В 50/60 Гц Вхідний струм 2А Вихідна напруга 54.6В |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Ландшафт | Асфальт;Бруківка;Газон;Тротуарна плитка |
| Максимальная мощность | 500 Вт |
| Максимальне рекомендоване навантаження | 120 кг |
| Максимальний кут нахилу поверхні (кут підйому) | 15° |
| Назначение | Для взрослых |
| Номинальная мощность | 500 Вт |
| Особенности | З великим запасом ходу |
| Розміри | 120 x 52 x 127 см |
| Сиденье | Без сидіння |
| Час повної заряджання | 8 годин |
| Шини | 10" |
Информация для заказа
- Цена: 29 399 ₴







