Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Потребляемая мощность | 1080 Вт |
| Приготовление молочных напитков | Ручное (панарелло) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне приготування напоїв | Еспресо |
| Вага в упаковці | 7.87 кг |
| Вместимость контейнера для отходов | Немає |
| Габарити (В x Ш x Г) | 30 x 30.5 x 30.5 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 35 х 35.5 х 35.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Давление | 15 Бар |
| Додаткові функції приготування напоїв | Вбудована кавомолка |
| Додаткові характеристики | Вбудована кавомолка |
| Керування | Механічне |
| Комплектация | Кавоварка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Конструкция | Вбудована кавомолка |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість автоматичних напоїв | 1 |
| Материал корпуса | Нержавіюча сталь;Пластик |
| Місткість контейнера для зерен | 250 г |
| Об'єм резервуару для води | 0.8 л |
| Регулювання напою | Міцність;Об'єм напою |
| Тип | Рожкова |
| Тип используемого кофе | Зернова;Мелена;Чалди (фільтр, в якому запресована кава) |
| Тип управления | Напівавтомат |
| Функции | Автовимикання;Подавання гарячої води для чаю |
| Цвет | Чорний з білим |
Информация для заказа
- Цена: 8 821 ₴









