Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8720389029820 |
| Ємність пилозбірника | 0.27 Л |
| Вага в упаковці | 4.3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 73.3 х 13.5 х 37.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 75.8 х 28.8 х 39.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 36 місяців додаткової гарантії, за умови реєстрації |
| Количество уровней мощности | 2 |
| Колір виробу | Сірий |
| Комплектация | Пилосос Основна насадка зі світлодіодами Щілинна насадка Насадка 2 в 1 Фільтр 3-ступеневої фільтрації який можна мити Інструкція Настінне кріплення |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Насадки | Для килимів;Для ламінату та паркету;Для пилу;Для прибирання вовни;Основна |
| Регулирование мощности | На ручці |
| Серия | Series 3000 |
| Спосіб зберігання | Настінне кріплення |
| Технічні особливості | З турборежимом;З індикатором заряду батареї |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Тип пылесборника | Циклонна система |
| Тип уборки | Сухе |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | Система 3-ступеневої фільтрації |
| Фірмові технології | PowerCyclone 8 |
| Час повного заряджання | 5 год |
| Час роботи на одному заряді | 60 хв |
| Час роботи на турборежимі | 15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 999 ₴











