Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Тип | Отпариватель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3121040094273 |
| Вага в упаковці | 2.1 кг |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 25.4 x 17.8 x 27.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 2.6 м |
| Додаткові характеристики | 4 режими відпарювання; Вертикальне та горизонтальне відпарювання; Час нагріву: 25 с; Час автономної роботи 12 хв. |
| Колір виробу | Білий |
| Комплект поставки | Ручний відпарювач; Інструкція; Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал подошвы | Кераміка |
| Мощность | 1800 Вт |
| Объем резервуара для воды | 180 мл |
| Особенности | Автоматичне встановлення температури |
| Подавання пари | 35 г/хв |
| Потужність парового удару | 90 г/хв |
| Підошва | Кераміка |
| Режими | Вертикальне відпарювання;Паровий удар;Постійна пара |
| Тип отпаривателя | Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴











