Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 74 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806096450260 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Вага в упаковці | 77 кг |
| Высота | 203 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 213 x 63 x 75 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 68 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | LED-індикація |
| Загальний об'єм холодильника | 384 л |
| Класс энергопотребления | D (А++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 107 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2025 |
| Особенности | Захист від перепадів напруги;Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | загартоване скло |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 288 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Fresh Converter;Moist Balance Crisper;Multi Air Flow;Smart ThinQ;Total NoFrost |
| Холодоагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 28 750 ₴











