Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260674990373 |
| Вага в упаковці | 10.8 |
| Высота | 66-96 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42 x 64 x 48 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 35.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 4 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Пульт ДК Комплект монтажний Адаптер для повітроводу Посібник з експлуатації Гарантійне свідоцтво |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальный уровень шума | 63 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Особенности | Сумісність: Фільтр вугільний PFC2102 |
| Потужність мотору | 140 Вт |
| Производительность | 750 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Похила |
| Тип керування | Пульт ДК;Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жировий алюмінієвий 5-шаровий Вугільний (до комплекту не входить) |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 852 ₴








