Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 17 |
| Вес | 15кг кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 56 х 64.5 х 38 см см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, см | 50.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Комплектация | Вытяжка Обратный клапан монтажный комплект Шнур с вилкой Энергокарта Микрофиша Инструкция Гарантийный талон Гофра Пульт |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип фильтра | Алюмінієвий фільтр |
| Цвет | Нержавіюча сталь;Чорний |
Информация для заказа
- Цена: 8 824 ₴











