Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12.2 кг кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.2 х 80.5 х 37.5 см см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотній клапан, Інструкція, Гарантійний талон, Шнур живлення, Енергокарта, Мікрофіша |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Матеріал декору | Скло |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 210 Вт |
| Производительность | 1000 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Пульт ДК;Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Алюмінієвий |
| Ширина | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 053 ₴











