Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Количество скоростей | 4 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 8.5 |
| Высота | 24 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 x 52 x 29.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | GRANADO 0-800-334-518 Пн - Пт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 29.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 2 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | гарантійний талон зворотний клапан інструкція перехідник 150 мм на 120 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальный уровень шума | 58 дБ |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Особенности | таймер з автовимкненням через 15 хв |
| Потужність мотору | 200 Вт |
| Производительность | 1200 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Пульт ДК;Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | алюмінієвий 5 шарів |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 282 ₴











