Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Freggia |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.25 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901761771084 |
| Вага в упаковці | 5 |
| Высота | 17.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 x 24 x 68 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 45.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 20 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Зворотний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Максимальный уровень шума | 49 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Особенности | Тиск: 336 Па Напруга мережі: 220-240 В Частота мережі: 50/60 Гц Розсіювач лампи: скло Фронтальна панель зі скла |
| Потужність мотору | 180 Вт |
| Производительность | 353 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип фильтра | Алюмінієвий Вугільний FILCJ (до комплекту не входить) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 980 ₴








