Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilor |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.37 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905538402195 |
| Вага в упаковці | 6.71 |
| Высота | 25.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 64.5 х 34 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 29 |
| Додаткові характеристики | Витяжка виготовлена з якісного фарбованого металу. Цей матеріал має чудові естетичні якості, високу зносостійкість, стійкість до механічних пошкоджень і перепадів температур |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Інструкція Гарантійний талон Енергокарта Зворотний клапан Мікрофіша Монтажний комплект Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальный уровень шума | 59 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | З високотехнологічною турбіною;Зі зворотним клапаном;Управління жестами |
| Потужність мотору | 110 Вт |
| Производительность | 1300 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Серия | LUNA |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED стрічка |
| Тип фильтра | П'ятишаровий жироуловлювальний алюмінієвий фільтр чорного кольору, Вугільний фільтр(в комплект не входить) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 037 ₴











