Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.81 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902767907378 |
| Вага в упаковці | 5.8 |
| Высота | 18 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.5 x 55 х 31.5 см |
| Гарантія | 25 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Minola 0-800-217-777 Пн - Чт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 28.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Зворотній клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою Інструкція Мікрофіша Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 135 Вт |
| Производительность | 800 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жироуловлюючий алюмінієвий, Вугільний (у комплект не входить) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 52.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 671 ₴











