Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 16.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905563501856 |
| Вага в упаковці | 19.5 |
| Высота | 95.5-155.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43 х 103 х 44 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 13 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Глибина, см | 35 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Код виробника | 5905563501856 |
| Количество ламп освещения | 3 x 1 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Інструкція Бафл-фільтр Пульт ДК Гарантійний талон Енергокарта Зворотний клапан Монтажний комплект Мікрофіша Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный уровень шума | 59 дБ |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 270 Вт |
| Производительность | 1300 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Серия | ISOLA |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Пульт ДК;Сенсорне |
| Тип монтажа | Потолочный |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жироуловлювальний бафл-фільтр чорного кольору Вугільний фільтр(в комплект не входить) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 27 877 ₴











