Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905563501757 |
| Вага в упаковці | 14.5 |
| Высота | 89 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42.5 х 94.5 х 38.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 13 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Глибина, см | 31.5 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Код виробника | 5905563501757 |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Інструкція Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Енергокарта Зворотний клапан Монтажний комплект Мікрофіша Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный уровень шума | 63 дБ |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Особенности | Матеріал витяжки - якісний фарбований метал Сучасне led-освітлення потужністю 2х1.5 Вт Зручне механічне управління Чорний жироуловлюючий тришаровий алюмінієвий фільтр Оптимальна продуктивність - 1200 м³/год Зворотний клапан у комплекті |
| Потужність мотору | 210 Вт |
| Производительность | 1200 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Серия | PRIMO |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Острівна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Тришаровий жироуловлювальний алюмінієвий фільтр чорного кольору Вугільний фільтр(в комплект не входить) |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 36 см |
Информация для заказа
- Цена: 17 532 ₴











