Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Perfelli |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905563501610 |
| Вага в упаковці | 9 |
| Высота | 29.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 64 х 35.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 13 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Гаряча лінія виробника | Perfelli 0-800-217-777 Пн - Чт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 26 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Інструкція Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Енергокарта Зворотний клапан Мікрофіша Монтажний комплект Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальный уровень шума | 64 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 230 Вт |
| Производительность | 1200 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жироуловлюючий алюмінієвий |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴











