Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260674994104 |
| Вага в упаковці | 12.6 |
| Высота | 64.5-90 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 63 х 46 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 40 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120/150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 2 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Планка монтажна Комплект монтажний Інструкція з експлуатації Гарантійне свідчення Коробка пакувальна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Оснащение | З високотехнологічною турбіною |
| Особенности | Сумісність: Фільтр вугільний PFC2902 |
| Потужність мотору | 190 Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 16 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Похила |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жировий 3-х шаровий алюмінієвий |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 632 ₴







