Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260674993763 |
| Высота | 76.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Количество ламп освещения | 1 x 2 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальный уровень шума | 66 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Особенности | Сумісність: Фільтр вугільний PFC2502 |
| Потужність мотору | 140 Вт |
| Производительность | 800 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 14 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Купольна |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED лампа |
| Тип фильтра | алюмінієві п'ятишарові 2 шт |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 586 ₴








