Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilor |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905538402133 |
| Вага в упаковці | 12 |
| Высота | 42.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 50 x 59.5 x 31.2 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 31.2 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Комплектация | Інструкція Енергокарта Мікрофіша Гарантійний талон Baffle фільтр Гофра Декоративний короб Зворотний клапан Монтажний комплект Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный уровень шума | 72 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | З високотехнологічною турбіною;Зі зворотним клапаном |
| Особенности | Мотор потужністю 230 Вт Зручне механічне управління LED-освітлення – 2х1.5 Вт Baffle фільтр |
| Производительность | 1200 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Т-подібна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип фильтра | Жироуловлюючий Baffle фільтр Вугільний фільтр (до комплекту не входить) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 6 949 ₴











