Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260674992995 |
| Вага в упаковці | 8.4 |
| Высота | 27.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 66.7 х 33.1 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 120/150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 2 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Адаптер повітроводу 150/120 Комплект монтажний Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Максимальный уровень шума | 70 дБ |
| Матеріал декору | Пластик |
| Особенности | Сумісність: Фільтр вугільний PFC2502 |
| Потужність мотору | 190 Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 12 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жировий алюмінієвий |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 927 ₴








