Описание
- Полновстраиваемая вытяжка
- Отвод/рециркуляция воздуха
- Макс. производительность 700 м3/ч
- Сенсорное управление
- Пульт ДУ
- 3 скорости
- LED освещение
- Алюминиевый жироволирующий фильтр
- Ширина 52 см
- Цвет черный
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4821000006368 |
| Вага в упаковці | 6 |
| Высота | 25.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 x 30 x 54 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Гаряча лінія виробника | GRANADO 0-800-334-518 Пн - Пт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 28 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество моторов | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальный уровень шума | 58 дБ |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 200 Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED лампа |
| Тип фильтра | Алюмінієвий |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 210 ₴








