Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Тип вытяжки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5901703834617 |
| Вага в упаковці | 9.4 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37,5 x 68,5 x 41 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Максимальный уровень шума | 61 дБ |
| Оснащение | Індикатор заміни фільтра |
| Производительность | 1000 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Європейський |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина | 70 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 056 ₴









