Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Minola |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5905538400924 |
| Вага в упаковці | 13 |
| Высота | 40 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 59.5 х 47 см |
| Гарантія | 25 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 47 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 2 x 1.5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Інструкція Алюмінієвий фільтр Гарантійний талон Енергокарта Зворотний клапан Мікрофіша Монтажний комплект Шнур з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный уровень шума | 61 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Особенности | 5-ти шаровий алюмінієвий фільтр Три швидкості роботи Зворотний клапан Енергозберігаюче LED-освітлення Можливість миття жирового фільтра в посудомийній машині |
| Потужність мотору | 65 Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 м² |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Купольна |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жироуловлюючий алюмінієвий |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 649 ₴











