Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Weilor |
| Количество скоростей | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 8.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5902767904995 |
| Вага в упаковці | 9.9 |
| Высота | 28.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 34 х 64.5 х 42.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Weilor 0-800-217-777 Пн - Чт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 25 |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Количество ламп освещения | 1 x 8 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплектация | Витяжка Пульт Монтажний комплект Зворотний клапан Мікрофіша Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальный уровень шума | 70 дБ |
| Матеріал декору | Метал;Скло |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 265 Вт |
| Производительность | 1300 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жироуловлюючий алюмінієвий фільтр, вугільний (у комплект не входить) |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 54.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 374 ₴











