Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MPM |
| Количество скоростей | 6 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903151036810 |
| Вага в упаковці | 7.24 кг |
| Вид вінчика | Кулястий |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 53 x 40 x 43 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дополнительные возможности | Захист від увімкнення при неправильній установці |
| Комплектация | Кухонна машина Чаша з нержавіючої сталі, 2 шт Гак для замішування тіста Плоска насадка для збивання Віночок Захисна кришка Інструкція з експлуатації |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Количество насадок | 3 |
| Кількість приводів | 2 |
| Матеріал основної чаші | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші блендера | Нержавіюча сталь |
| Мощность двигателя | 2600 Вт |
| Назначение | Кухонна машина |
| Об'єм основної чаші | 7 л |
| Основні насадки у комплекті | Вінчик;Гаки для тіста |
| Особенности | Импульсный режим |
| Сфера использования | Для дома |
| Тип | Планетарний міксер |
| Тип керування | Механічне |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 7 899 ₴











