Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ETA |
| Потребляемая мощность | 115 Вт |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Ультразвуковой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 3.77 кг кг |
| Вес | 2.71 кг кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 40.5 x 26 x 15.5 см см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 45.5 x 31.5 x 24 см см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Функція гарячої або холодної пари Автоматичний контроль вологості Функція термометра, що визначає температуру в приміщенні Електронний вимірювач вологості Іонізатор (покращує якість повітря) Таймер з можливістю налаштування роботи 1 до 12 годин |
| Діапазон регулювання вологості | 45-75% |
| Индикация | Вологості;Немає води в ємності;Рівня зволоження;Температури у приміщенні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Чехія |
| Максимальное время непрерывной работы | 1800 хв |
| Місткість резервуара для води | 7.6 л |
| Особенности | Автоматичне відключення за відсутності води Гігростат (регулювання вологості) Дисплей Захист від накипу ПідсвічуванняРегулятор інтенсивності пари Таймер Термометр |
| Производительность | 400 мл/год |
| Режимы работы | Ночной |
| Реком. площа обслуговування | 50 м² |
| Тип керування | Сенсорне |
| Функции | Іонізація;Ароматизація |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 399 ₴









