
Аккумуляторный пылесос Electrolux EP61H21WET + Очищающая станция Electrolux для насадок влажной уборки EPPCS2 в подарок!
9 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 449034716
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Уровень шума | 79 дБ |
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7333394038216 |
| Ємність пилозбірника | 0.5 Л |
| Вес | 2.49 кг |
| Вага в упаковці | 5.88 кг |
| Випускний фільтр | HEPA (миється) |
| Габарити (ВхШхГ) | 110 х 24 х 25 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 69.3 х 22.2 х 32.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір виробу | Синій |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество уровней мощности | 3 |
| Напруга акумулятора | 21.6 В |
| Насадки | Основна;Щілинна |
| Регулирование мощности | На ручці |
| Потребляемая мощность | 21.6 Вт |
| Спосіб зберігання | Настінне кріплення |
| Технічні особливості | З турборежимом;З індикатором заряду батареї |
| Тип | Довга ручка + міні пилосос |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип уборки | Вологе;Сухе |
| Час повного заряджання | 4.5 год |
| Время работы на одном заряде | 50 хв |
| Час роботи на турборежимі | 9 хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 499 ₴










