Описание
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.1 кг |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Основные | |
| Тип матрицы | TN+Film |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | 3 x HDMI;DisplayPort |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° на 23° Регулювання за висотою: 155 мм Поворотна підставка: -45°/+45° Обертання дисплея: 90° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (В x Ш x Г) | 521 x 571 x 200 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Гаряча лінія виробника | BenQ 0-800-218-653 Пн - Чт, 10:00-19:00 Пт, 10:00-18:00 |
| Додаткові гарантійні умови | MTI-сервис - бесплатная отправка в ремонт 0-800-332-945 +380 (44) 483-03-89 |
| Додаткові опції | Технологія захисту зору Flicker Free Технологія захисту зору Low Blue Light |
| Діагональ дисплея | 24.5" |
| Класс | Геймерські |
| Цвет корпуса | Black |
| Комплект поставки | Монітор Кабель живлення Кабель DP |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду вертикальний | 160 ° |
| Кут огляду горизонтальний | 170 ° |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Максимальна частота оновлення | 240 Гц |
| Максимальна яскравість дисплея | 320 кд/м² |
| Мінімальний час відгуку матриці | 1 мс |
| Особенности | Flicker-Free;Поворотний екран (Pivot);Регулювання за висотою |
| Покриття екрану | Матове |
| Підсвітка матриці | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.28 мм |
| Серия | XL |
| Фірмові технології | Швидкі РК кристали Частота оновлення 240 Гц Час відгуку 1 мс Black eQualizer Color Vibrance XL Setting to Share |
| Характеристики роз'ємів | Роз'єм для навушників |
Информация для заказа
- Цена: 14 655 ₴







