Характеристики
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
|---|---|
| Вес | 9.7 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Газовая |
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4242005473687 |
| Вага в упаковці | 10.7 кг |
| Вид поверхности | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 15 x 58 x 65 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 52 см |
| Додаткові характеристики | Стандартна конфорка Конфорка вок Економна конфорка Решітка, придатна для миття в посудомийній машині Захист у разі згасання полум'я |
| Діаметр і потужність конфорок | 1 x 1.0 KW, 1 x 3.5 KW, 2 x 1.75 KW. |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество решеток | 2 |
| Материал поверхности | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особливості конфорок | Конфорка з подвійним рядом полум'я |
| Приєднувальна потужність газу | 8000 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.5 x 56.0 - 56.2 x 48.0-49.2 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 58.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 299 ₴












