Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс стирки | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал бака | Пластик |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4242005466924 |
| Безопасность | Захист від протікання (аквастоп) |
| Вага в упаковці | 83 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.8 x 59.8 x 59 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 89 x 67.5 x 71 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Рідкокристалічний дисплей Вимірювання ваги Контроль піноутворення Цифровий індикатор часу залишкового часу, що залишився Відстрочка запуску Зворотний рух барабана Поліпшена технологія економного споживання води Опція зменшення тривалості циклу |
| Клас віджимання | B |
| Класс энергопотребления | C (A+++) |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість білизни під час сушіння | 6 кг |
| Количество программ | 14 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Мова панелі керування | Англійська |
| Об'єм барабана | 65 л |
| Програми прання | Біла та кольорова білизна Вовна/Ручне прання Додаткові програми Синтетика Тонкі тканини |
| Рівень шуму прання | 70 дБ |
| Серия | Serie 6 |
| Споживання води за 1 цикл | 88 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.21 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | LED-індикація;З дисплеєм |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип стиральной машины | Стирально-сушильные |
Информация для заказа
- Цена: 49 199 ₴







