Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип резервуара для льда | Встроенный |
| Основные | |
| Производитель | Sencor |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8590669381326 |
| Вага в упаковці | 8.3 кг |
| Высота | 33 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 28 x 34 x 38 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 29.2 см |
| Додаткові характеристики | Приготування за 7 хв 2 розміри льоду |
| Климатический класс | N;SN;ST;T |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Місткість бункера для льоду | 0.5 кг |
| Місткість резервуара для води | 1.8 л |
| Оснащение | Без під'єднання до водопроводу |
| Мощность | 150 Вт |
| Назначение | Домашні |
| Производительность | 12 кг/24 год |
| Уровень шума | 55 дБ |
| Різновид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Тип керування | Механічне |
| Тип охлаждения | Повітряне |
| Тип установки | Настільні |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Ширина | 22.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴











