Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 63 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3838782838392 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 год |
| Вага в упаковці | 67.5 кг |
| Высота | 193.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 203.8 х 58.5 х 58.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 54.5 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Внутрішній |
| Додаткові характеристики | Система кріплення - жорстке кріплення меблевих фасадів, шарнір з доводчиком – SoftClose Ніжки, що регулюються за висотою - 2 |
| Загальний об'єм холодильника | 284 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Цвет | Белый |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 208 л |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2026 |
| Особенности | Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Нульова камера;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Мощность замораживания | 6 кг/24 год кг/сутки |
| Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 193.2-194 x 56-56.8 x 56 см |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 232 кВт*рік |
| Серия | G800 |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | AdaptTech;ConvertActive;Multi Air Flow |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 30 599 ₴



































