Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 80 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 39 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3838783059932 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 6 год |
| Вага в упаковці | 90 кг |
| Высота | 178.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 188 х 97.5 х 67.9 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 61.5 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Додаткові характеристики | Колеска - 4 Ніжки, що регулюються за висотою -2 |
| Загальний об'єм холодильника | 544 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | N-T (від +16 до +43 C);SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Холодильник 5 скляних полиць 1 дверна полиця для пляшок зі стоперами 2 дверні полички 2 контейнери для фруктів та овочів 2 лотки для яєць (12×) Морозильне відділення: 4 скляні полиці 2 контейнера 3 дверні полиці Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 197 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 347 л |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2026 |
| Особенности | Захист від дітей;Зона свіжості;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/5 шт |
| Мощность замораживания | 9 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Збоку |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 317 кВт*рік |
| Серия | G400 |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | Multiflow |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 91.1 см |
Информация для заказа
- Цена: 36 199 ₴





































