Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип двигателя | Инверторный с прямым приводом |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806096606667 |
| Вага в упаковці | 60.5 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 85 х 60 х 47 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 89 x 66 x 58 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Клас віджимання | B |
| Колір люка | Білий |
| Конструкція барабана | Розбірний |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Кут відкриття люка | 150 ° |
| Количество программ | 12 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Материал бака | Надміцний ABS-пластик |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 58 л |
| Програми прання | Прання з ШІ (AI Wash) Бавовна Еко 40-60 Змішані тканини Повсякденне прання Полоскання + Віджим Делікатне прання Пухова ковдра Спортивний одяг Швидке 14 TurboWash 39 Попереднє прання Очистити барабан |
| Рівень шуму віджиму | 71 дБ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип загрузки | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне |
| Фірмові технології | Direct Drive;Велика місткість |
Информация для заказа
- Цена: 24 999 ₴











