Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс стирки | A |
| Цвет корпуса | Серый |
| Тип двигателя | Инверторный с прямым приводом |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6923372289023 |
| Безопасность | Блокування від дітей |
| Вага в упаковці | 62 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 85 х 59.5 х 44 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 87 x 65 x 57 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Клас віджимання | А |
| Класс энергопотребления | C (A+++) |
| Колір люка | Чорний |
| Конструкція барабана | Розбірний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут відкриття люка | 150 ° |
| Количество программ | 16 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Материал бака | Поліплекс |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 62 л |
| Особенности | LED дисплей Сенсорне керування Сотовий RealCell барабан Хвилеподібне ребро Led підсвічування барабану |
| Програми прання | Одяг малюка Бавовна Eco Синтетика/Спорт Мікс Пара Делікатна Вовна Швидко 15′ 20º Пухова куртка Полоскання+Віджим Віджим Самоочистка Інтенсив+ Супер СПА |
| Рівень шуму віджиму | 72 дБ |
| Рівень шуму прання | 52 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 44 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.59 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | LED-індикація;З дисплеєм |
| Тип загрузки | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Функции | Попереднє прання Відкладений запуск Нормальне Замочування Додаткове полоскання Інтенсивне Лека глажка Самоочистка Тільки віджим Без віджиму Дитячий замок Звукові сигнали (вкл/викл) Зменшення часу прання Favorite Улюблена |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴











